Energetický certifikát budovy Prešov kontakt: Jozef Horníček t.č.:0948517713 stavebnydozortt@gmail.com

Prešov Vranov Nad Topľou Humenné Medzilaborce Stropkov Svidník Bardejov Snina Sobrance Michalovce Trebišov Košice Gelnica Spišská Nová Ves Stará Ľubovna Sabinov Levoča Kežmarok Poprad Rožňava Revúca Rimavská Sobota Brezno Banská Bystrica Poltár Lučenec Detva Zvolen Veľký Krtíš Krupina Banská Štiavnica Žiar Nad Hronom Žarnovica Liptovský Mikuláš Ružomberok Martin Turčianske Teplice Prievidza Partizánske Bánovce Nad Bebravou Dolný Kubín Tvrdošín Námestovo Čadca Kysucké Nové Mesto Bytča Žilina Považská Bystrica Púchov Ilava Zlaté Moravce Levice Nové Zámky Šaľa Nitra Topoľčany Nové Mesto Nad Váhom Hlohovec Piešťany Myjava Trnava Galanta Komárno Dunajská Streda Bratislava Senec Pezinok Malacky Senica Skalica

 

Energetický certifikát budovy v Prešove a okolí expresne rýchlo za 169 €

Pokiaľ potrebujete odborné a skoré vyhotovenie energetického certifikátu v ktorejkoľvek lokalite patriacej do prešovského regiónu, vyplňte jednoduchý objednávkový formulár na internetovej stránke www.energeticky-certifikat.sk

Cieľom je :
– poskytnúť lacný spôsob ako získať energetický certifikát
– priniesť prehľadné a profesionálne spracovanie
– zabezpečiť klientovi dostatok informácií ako zefektívniť hospodárnosť budovy

Expresne rýchle vyhotovenie energetického certifikátu presne podľa Vašich individuálnych potrieb po celom prešovskom kraji  S nami Vás nečakajú žiadne zbytočné poplatky ani dodatočné povinnosti navyše, pretože našou úlohou je postarať sa o komplexné vyhotovenie Vášho energetického certifikátu.

Označovanie budov podľa energetickej hospodárnosti a ich následné zaradenie do príslušných energetických tried sa stalo pravidelným a vyžadovaným javom. Samotný význam takéhoto medzinárodne akceptovaného spôsobu označenia budov je obrovský hlavne pre záujemcov o kúpu alebo aspoň prenájom budovy, ktorí sa aj vďaka certifikátu dokážu lepšie rozhodovať.
Predovšetkým sú to zákazníci realitných kancelárií, ktorých najviac zaujíma, či je zvolená budova certifikovaná a pod akú energetickú triedu sa zaraďuje. Existuje viacero dôležitých dôvodov, kvôli ktorým je záujem o takýto spôsob kategorizácie vyžadovaný a tým hlavným je energetická náročnosť, ktorá sa dá z certifikátu takmer stopercentne správne predpokladať.

Význam energetického certifikátu :

1. Informovanosť o spotrebe – Najväčším významom je práve informačná funkcia, ktorú pridelený certifikát dokonale spĺňa a na základe odborného hodnotenia prináša dôležité informácie, ktoré majú vplyv na cenu budovy, zahájenie opráv a rozhodnutie kupujúceho.
2. Tipy na zefektívnenie úspornosti – Súčasťou vypracovania každého energetického certifikátu musia byť aj doplňujúce návrhy ako sa dá pomocou rôznych rekonštrukcií alebo technologických úprav zlepšiť celková náročnosť budovy, s čím súvisí aj hospodárnosť.
3. Udelenie energetickej triedy – Podobne ako poznáme označovanie rôznych domácich spotrebičov, napríklad chladničky, takisto sa zaraďujú do jednotlivých tried aj posudzované budovy. Na základe určenia triedy od A po G dokážete ľahko zistiť súčasný stav budovy.

Ceny obytných, administratívnych alebo ďalších budov v prešovskom regióne sú dosť odlišné v závislosti od konkrétneho typu budovy a jej parametrov. Udelenie presne zodpovedajúcej energetickej triedy prostredníctvom certifikátu pomôže konečnému stanoveniu trhovej ceny a dodá tak potencionálnym vlastníkom alebo nájomcom väčší rozhľad pred voľbou bývania.

kontakt:

Jozef Horníček

t.č.:0948517713

stavebnydozortt@gmail.com