Energetický certifikát budovy Trnava kontakt: Jozef Horníček t.č.:0948517713 stavebnydozortt@gmail.com

Prešov Vranov Nad Topľou Humenné Medzilaborce Stropkov Svidník Bardejov Snina Sobrance Michalovce Trebišov Košice Gelnica Spišská Nová Ves Stará Ľubovna Sabinov Levoča Kežmarok Poprad Rožňava Revúca Rimavská Sobota Brezno Banská Bystrica Poltár Lučenec Detva Zvolen Veľký Krtíš Krupina Banská Štiavnica Žiar Nad Hronom Žarnovica Liptovský Mikuláš Ružomberok Martin Turčianske Teplice Prievidza Partizánske Bánovce Nad Bebravou Dolný Kubín Tvrdošín Námestovo Čadca Kysucké Nové Mesto Bytča Žilina Považská Bystrica Púchov Ilava Zlaté Moravce Levice Nové Zámky Šaľa Nitra Topoľčany Nové Mesto Nad Váhom Hlohovec Piešťany Myjava Trnava Galanta Komárno Dunajská Streda Bratislava Senec Pezinok Malacky Senica Skalica

Energetický certifikát budovy expresne rýchlo v cene 169 €

V prípade záujmu o vypracovanie energetického certifikátu vyplňte prosím na stránke www.energeticky-certifikat.sk  jednoduchý objednávkový formulár a obratom Vás budeme kontaktovať. V prípade potreby, je možnosť objednať si službu vrátane obhliadky certifikovanej nehnuteľnosti našim stavebným inžinierom, ktorý si zadováži všetky podklady na mieste.

Energetický certifikát je jeden z najnovších postupov ako získať dostatok informácií o celkovej hospodárskej náročnosti nehnuteľnosti. Vypovedá o všetkých kvalitatívnych energetických vlastnostiach konkrétnej posudzovanej budovy a odhaľuje príčiny, ktoré majú na zodpovednosti vysokú náročnosť budovy na spotrebu energií. Vďaka tomuto certifikátu budete poznať energetický stav budovy ako vlastník aj ako záujemca o kúpu.

 Ponúkame Vám :

1. vynikajúcu cenu vrátane všetkých nákladov

2. komplexné spracovanie v cene

3. profesionalitu a odbornosť

4. okamžité spracovanie

5. pôsobenie po celom Slovensku

Všetky podmienky, ktoré je nutné akceptovať pri energetickej certifikácii nehnuteľností súobsiahnuté v zákone č. 555/2005 Z.z. o energetickej hospodárnosti budov. Tento zákon bolnovelizovaný s účinnosťou zmien od januára 2013 za účelom zlepšenia prehľadu energetickejnáročnosti budovy, ktorá je v hľadáčiku záujemcu o kúpu. Zmeny prinášajú aj vykonaniemnohých legislatívnych úprav, aby sa zvýšila celková kvalita vystavovaných certifikátov.

Aké údaje sa zapisujú do certifikátu:

Informácie o budove – Do certifikátu sa zaznačia základné údaje o konkrétnej budove.Nesmie chýbať celá adresa s pridelenými číslami, ďalej číslo parcely, na ktorej sa nehnuteľnosť nachádza a rovnako dôležitá je aj forma využívania budovy. Priloží sa aj fotka.

Používaná technológia súvisiaca s vykurovaním a ohrevom teplej vody – Bez tohto bodu nemá zmysel vypracovávať energetický certifikát. Na základe preskúmania vykurovacích a vodovodných zariadení sa určuje celková energetická náročnosť, kompletný dosah na životné prostredie a musí sa opísať aj aktuálny stav technológie. Súčasťou je aj typ paliva.

Rozmery budovy – Rozmery sa neopisujú z predošlej projektovej dokumentácie, ale musia sa prísť reálne pomerať priamo na miesto. Merajú sa kompletné rozmery budovy aj tie čiastočné spojené s otvormi na dvere, okná a vnútorné stropy. Z nich sa počíta objem budovy.

Materiál použitý pri výstavbe – Spôsob omietania stien, druh zvoleného materiálu na fasády alebo podlahoviny, typ okien. Všetko sú to veľmi dôležité údaje pre možnosť presne pomerať celkovú priepustnosť tepla z obydlia von. Vieme, že úniky tepla a vlhkosť stoja veľa peňazí.

Osvetlenie – Kvôli spotrebe elektrickej energie vďaka zvýšenej miere vysvietenia objektu sa bere do úvahy aj tento činiteľ. Avšak v bytoch a rodinných domoch to neplatí z dôvodu klasického nenáročného osvetlenia využívaného iba pár hodín večer, aj to najčastejšie v zime.

Vzduchotechnika – Aj tento faktor sa rovnako ako osvetlenie skúma individuálne v závislosti od súčasného alebo budúceho využívania budovy. Ak sú tieto údaje nakoniec potrebné, pri vykonanom preverovaní sa spoznávali parametre vzduchotechnických zariadení.

Energetický certifikát budovy dostanete v Trnave a okolí rovnaký ako aj v iných lokalitách. Odovzdajú Vám ho vo forme podrobnej správy o energetickej hospodárnosti preskúmanej nehnuteľnosti, budova bude zaradená do energetickej triedy od A po G podľa splnenia podmienok a na záver budú poskytnuté návodné informácie ako vylepšiť stav budovy po technickej stránke, po prípade aké opatrenia vykonať k náprave stavu.


kontakt: Jozef Horníček

t.č.:0948517713

stavebnydozortt@gmail.com