Realitná kancelária Hlohovec

Prešov Vranov Nad Topľou Humenné Medzilaborce Stropkov Svidník Bardejov Snina Sobrance Michalovce Trebišov Košice Gelnica Spišská Nová Ves Stará Ľubovna Sabinov Levoča Kežmarok Poprad Rožňava Revúca Rimavská Sobota Brezno Banská Bystrica Poltár Lučenec Detva Zvolen Veľký Krtíš Krupina Banská Štiavnica Žiar Nad Hronom Žarnovica Liptovský Mikuláš Ružomberok Martin Turčianske Teplice Prievidza Partizánske Bánovce Nad Bebravou Dolný Kubín Tvrdošín Námestovo Čadca Kysucké Nové Mesto Bytča Žilina Považská Bystrica Púchov Ilava Zlaté Moravce Levice Nové Zámky Šaľa Nitra Topoľčany Nové Mesto Nad Váhom Hlohovec Piešťany Myjava Trnava Galanta Komárno Dunajská Streda Bratislava Senec Pezinok Malacky Senica Skalica

Ste rozhodnutí z akéhokoľvek dôvodu predať alebo prenajať svoju nehnuteľnosť a plánujete
využiť služby realitnej kancelárie, pretože dobre poznáte náročný postup a ďalšie nepríjemné
okolnosti súvisiace s predajom. Robíte určite dobre kvôli viacerým dôvodom, ale tým úplne
najpodstatnejším je urýchlenie predaja a vyjednanie si najvýhodnejších možných podmienok.
Ak teda uvažujete nad oslovením realitnej kancelárie, zhodnoťte všetky ponúkané parametre.

Čo ponúkajú kvalitné realitné kancelárie :

  •  vyplatenie dohodnutej provízie pre makléra až po kompletnom uskutočnení predaja

  •  vybavenie všetkých potrebných dokumentov a úradných úkonov vrátane katastra a stavebného úradu, takže budete úplne oslobodení od týchto nepríjemných povinností

  •  presné stanovenie ceny, ktorej výška je ohodnotená podľa reálnych predpokladov

  •  preskúmanie podobných ponúk, analyzovanie ceny a okolností vplývajúcich na cenu

  •  zabezpečenie kvalitnej reklamy a úspešnej prezentácie za účelom rýchleho predaja

  •  seriózny prístup, ktorý Vám prinesie dostatok cenných informácií formou poradenstva

Realitné kancelárie, ktoré vieme prizvať k realizácii predaja, dokážu splniť tieto predpoklady a vyhovieť zákazníkovým očakávaniam, takže o obchod sa postará úspešný realitný maklér, ktorý rozumie trhu s realitami a pozná efektívnu stratégiu ako má danú nehnuteľnosť predať.

Súčasťou komplexných služieb a flexibilnosti pri vykonávaní profesionálnej činnosti sú aj doplňujúce služby, ktoré výrazne uľahčujú celkové vybavenie všetkých procesov ohľadom nakladania s nehnuteľnosťou, takže nie sú to len služby makléra, ktoré môžete u nás využiť.

Zvýšte cenu prostredníctvom :

– znaleckého posudku objektu

– energetického certifikátu budovy

– technickej inšpekcii nehnuteľnosti

Ako prebieha spolupráca s nami :

1. Na našej internetovej stránke http://realityservis.sk/ nájdete celú ponuku našich služieb a množstvo informácií o postupe práce. Akúkoľvek realitnú službu budete potrebovať, sme Vám k dispozícii a dokážeme vyhovieť podľa potreby, čiže nás neváhajte osloviť.

2. Rozhodnete sa pre niektorú z našich služieb, ktorú potrebujete vybaviť a následne nás môžete ihneď kontaktovať. Spoločne si dohodneme osobné stretnutie, na ktorom si vysvetlíme všetky podrobnosti ohľadom zrealizovania všetkých Vašich požiadaviek.

3. Po dohode preberáme automaticky zodpovednosť za realizáciu a začíname pracovať. Sami si vybavíme všetky úradne podklady, potrebné informácie a pokiaľ budete súhlasiť, tak zhotovíme znalecký posudok a energetický certifikát. Takisto potrebná technická inšpekcia môže byť pod našou taktovkou, ak samozrejme budete chcieť.

4. Vo Vami zvolený termín odovzdáme hotovú prácu a vysvetlíme Vám detaily okolo zistených skutočností, ktoré potrebujete vedieť k ďalšiemu nakladaniu s objektom.

5. Na záver už ostáva iba na Vás ako zhodnotíte vykonanú prácu, či budete s výsledkom spokojní a či sa v prípade potreby v budúcnosti opäť rozhodnete pre naše služby.

Služby realitnej kancelárie v Hlohovci sú vykonávané vždy po vzájomnej dohode, ktorá sa uzatvára po kontaktovaní a následnom obojstrannom vyladení všetkých detailov súvisiacich s prácou. Sme schopní vyhovieť Vašim súkromným požiadavkám a vychádzať Vám v ústrety ohľadom termínov, miesta vykonávania práce a ďalších okolností spolupráce. Kontaktujte nás a využite služby http://realityservis.sk/, ktoré garantujú kvalitne odvedenú prácu a spokojnosť.

kontakt:

Jozef Horníček

t.č.:0948517713

stavebnydozortt@gmail.com