Realitná kancelária Trnava

Prešov Vranov Nad Topľou Humenné Medzilaborce Stropkov Svidník Bardejov Snina Sobrance Michalovce Trebišov Košice Gelnica Spišská Nová Ves Stará Ľubovna Sabinov Levoča Kežmarok Poprad Rožňava Revúca Rimavská Sobota Brezno Banská Bystrica Poltár Lučenec Detva Zvolen Veľký Krtíš Krupina Banská Štiavnica Žiar Nad Hronom Žarnovica Liptovský Mikuláš Ružomberok Martin Turčianske Teplice Prievidza Partizánske Bánovce Nad Bebravou Dolný Kubín Tvrdošín Námestovo Čadca Kysucké Nové Mesto Bytča Žilina Považská Bystrica Púchov Ilava Zlaté Moravce Levice Nové Zámky Šaľa Nitra Topoľčany Nové Mesto Nad Váhom Hlohovec Piešťany Myjava Trnava Galanta Komárno Dunajská Streda Bratislava Senec Pezinok Malacky Senica Skalica

 

Ak ste už niekedy skúšali predať  nehnuteľnosť svojpomocne bez spoluúčasti realitnej kancelárie, tak potom dobre viete, čo všetko to obnáša a koľko veľa práce je okolo takého predaja a jeho následného dotiahnutia do konca. Vytvorenie ponuky, inzercia a všetky úradné záležitosti, je toho skutočne dosť, čo treba urobiť, aby bol priebeh predaja v poriadku. Odbremeniť sa od všetkých týchto povinností dokážete iba s využitím realitnej kancelárie.

Výhody realitného makléra od realityservis.sk :

1. Provízia sa vypláca až po uskutočnení predaja – Nikdy nezvyšujeme predajnú cenu o odmenu pre realitného makléra, pretože tento prístup nie je seriózny voči predajcovi ani záujemcovi. Provízia sa vyplatí až po riadnom ukončení transakcie a presne podľa dohody.

2. V službách je zahrnuté bezplatné poradenstvo – S našou realitnou kanceláriou dostanete potrebné informácie, ktoré Vám pomôžu pred prípadným podvodom alebo premrštením ceny.

3. Vykonanie revízie stavu budovy – Tento krok vykonávame za účelom pomoci klientovi, aby sa v budúcnosti po uskutočnení predaja nemohlo stať, že nový majiteľ sa príde sťažovať na rôzne skryté závady, o ktorých nebol pri predaji vôbec informovaný. Vďaka realizovaniu technickej revízie budeme môcť odhaliť prípadne poruchy a následne sa môže urobiť náprava.

4. Nemusíte vybavovať úradné podklady – Určite každého klienta veľmi poteší, že nemusí behať po žiadnych úradoch a zháňať nutné dokumenty od rôznych príslušných osôb, pretože všetky potrebné podklady si dokážeme zariadiť sami a Vy budete mať pokoj od nepríjemnej administratívy. Vybavenie katastra, stavebného úradu a ďalších preberáme pod svoju agendu.

5. Vytvorenie ponuky a reklamy – Vytvorenie postupu ako predať objekt rýchlo a výhodne je súčasťou práce, takže pri využití služieb sa nebudete musieť starať o reklamu a marketing.

Pri zvolení našich služieb realityservis.sk Vám garantujeme spoluprácu s najlepšou realitnou kanceláriou pôsobiacou v tunajšom regióne, za ktorú hovoria dosiahnuté výsledky, množstvo pozitívnych ohlasov a vysoká úspešnosť predaja, ktorá je kľúčom k zdokonaľovaniu predaja. Súčasťou tejto spolupráce je vytvorenie a následné zverejnenie sformulovanej ponuky, ktorá sa stane okamžite topovanou na najlepších realitných serveroch s cieľom osloviť záujemcov.

K uskutočneniu obchodu s nehnuteľnosťou neodmysliteľne patria aj ďalšie potrebné úkony,ktoré budete musieť absolvovať, aby Vaša transakcia prebehla čo najlepšie. Pokiaľ hľadáte riešenie ako ušetriť čas a povinnosti, tak môžete využiť aj ďalšie poskytované služby od nás.

S čím Vám dokáže pomôcť realityservis.sk :

– s prizvaním úspešnej realitnej kancelárie, ktorá dokáže nehnuteľnosť výhodne predať

– s poskytnutím individuálneho poradenstva a cenných tipov ako sa pri kúpe neoklamať

– so zhotovením nezávislého znaleckého posudku, ktorý poskytne reálny obraz o cene

– so zatriedením budovy do energetickej triedy a udelením energetického certifikátu

– s vykonávaním odborného stavebného dozoru pri akejkoľvek realizovanej výstavbe

– s vykonávaním technickej inšpekcie budovy za účelom informovania o stave budovy

– s vybavením vhodného hypotekárneho úveru presne podľa individuálnych potrieb

Využite služby skúsených profesionálov s bohatými skúsenosťami a zaistite si tie najlepšie možné podmienky k predaju Vašej nehnuteľnosti. Ponúkame zaujímavé výhody ako cena, okamžité vybavenie, odborne vykonaná práca, zodpovedný prístup a komplexné realitné služby. Nechajte zodpovednosť na nás, pretože o Vašu nehnuteľnosť bude dobre postarané.

kontakt:

Jozef Horníček

t.č.:0948517713

stavebnydozortt@gmail.com