TECHNICKÁ INŠPEKCIA NEHNUTELNOSTI (revízia stavu pred kúpou)

Prešov Vranov Nad Topľou Humenné Medzilaborce Stropkov Svidník Bardejov Snina Sobrance Michalovce Trebišov Košice Gelnica Spišská Nová Ves Stará Ľubovna Sabinov Levoča Kežmarok Poprad Rožňava Revúca Rimavská Sobota Brezno Banská Bystrica Poltár Lučenec Detva Zvolen Veľký Krtíš Krupina Banská Štiavnica Žiar Nad Hronom Žarnovica Liptovský Mikuláš Ružomberok Martin Turčianske Teplice Prievidza Partizánske Bánovce Nad Bebravou Dolný Kubín Tvrdošín Námestovo Čadca Kysucké Nové Mesto Bytča Žilina Považská Bystrica Púchov Ilava Zlaté Moravce Levice Nové Zámky Šaľa Nitra Topoľčany Nové Mesto Nad Váhom Hlohovec Piešťany Myjava Trnava Galanta Komárno Dunajská Streda Bratislava Senec Pezinok Malacky Senica Skalica

TECHNICKÁ INŠPEKCIA NEHNUTEĽNOSTI

Plánujete kúpu nejakej nehnuteľnosti a želáte si, aby bol tento obchod tým najlepším vo Vašom živote? Samozrejme, veď je dosť možné, že sa stane tou najväčšou investíciou. Či už predávajúci majitelia vedia o možných chybách v objekte a nie sú voči záujemcovi úprimní kvôli ziskuchtivosti alebo o chybách skutočne nevedia a zlý predaj sa vykoná úplne neúmyselne, Vy ako nový obyvateľ chcete získať priestory v čo najlepšom stave, takže by ste mali poznať všetky detaily a vedieť, do čoho idete. Bez spolupráce s kvalifikovanou osobou, ktorá pracuje nezávisle a vie sa pohybovať v stavebnej oblasti len ťažko zistíte skryté chyby.

Čo je účelom technickej inšpekcie nehnuteľnosti :

• odborné posúdenie kompletného technologického stavu skúmanej nehnuteľnosti

• vykonanie odborných a osvedčených postupov zisťujúcich poškodenia v budove

• odhalenie všetkých možných skrytých závad, ktoré znehodnocujú nehnuteľnosť

• kompletné hĺbkové preskúmanie častí nehnuteľnosti ovplyvňujúcich funkčnosť

• kvalifikované premeranie vzduchotesnosti, hlučnosti, uchovávania tepla a múrov

• informovanie objednávateľa o všetkých závadách a možnostiach vykonania nápravy

• vydanie kompletnej odborne vypracovanej správy o všetkých zistených skutočnostiach

Pokiaľ chcete naozaj predísť prípadným neočakávaným komplikáciám v budúcnosti, využite technickú inšpekciu nehnuteľnosti a zistite, v akom stave je vytypovaná budova.

Cena vykonania technickej inšpekcie od http://realityservis.sk/ tvorí v porovnaní s hodnotou nehnuteľnosti zanedbateľnú čiastku. Pár desiatok eur, ktoré vynaložíte na odhalenie možných neviditeľných technologických závad, Vám dokáže ušetriť aj niekoľko tisíc eur na pokrytie opráv a rekonštrukčných prác, ktoré budete nútení zaplatiť.

Technickú inšpekciu od nás vykonáva stavebný inžinier, ktorý :

– je riadne kvalifikovanou a spôsobilou osobou zapísanou medzi stavebnými inžiniermi

– je skúseným odborníkom, ktorý má potrebnú prax a ponúka aj dostatok referencií

– je nezávislým odborníkom, ktorý sa v tejto oblasti patrične vyzná a prináša cenné rady

– je najvhodnejším profesionálom na posúdenie reálneho stavu interiéru aj exteriéru

Potrebujete pomôcť s kúpou akejkoľvek nehnuteľnosti a zabezpečiť si dôkladné spracovanie kompletnej technickej inšpekcie? Využite služby internetového portálu http://realityservis.sk/ a spolupracujte s tými najlepšími. U nás Vám ponúkame výhodnú cenu, dostupnosť služieb po celom Slovensku bez obmedzení a bohaté skúsenosti, ktoré ochotne zužitkujeme aj pri Vás.

Technická inšpekcia nehnuteľnosti od nás – aby bola kúpa tou najlepšou investíciou.