Znalecký posudok Svidník

Prešov Vranov Nad Topľou Humenné Medzilaborce Stropkov Svidník Bardejov Snina Sobrance Michalovce Trebišov Košice Gelnica Spišská Nová Ves Stará Ľubovna Sabinov Levoča Kežmarok Poprad Rožňava Revúca Rimavská Sobota Brezno Banská Bystrica Poltár Lučenec Detva Zvolen Veľký Krtíš Krupina Banská Štiavnica Žiar Nad Hronom Žarnovica Liptovský Mikuláš Ružomberok Martin Turčianske Teplice Prievidza Partizánske Bánovce Nad Bebravou Dolný Kubín Tvrdošín Námestovo Čadca Kysucké Nové Mesto Bytča Žilina Považská Bystrica Púchov Ilava Zlaté Moravce Levice Nové Zámky Šaľa Nitra Topoľčany Nové Mesto Nad Váhom Hlohovec Piešťany Myjava Trnava Galanta Komárno Dunajská Streda Bratislava Senec Pezinok Malacky Senica Skalica

Ak hľadáte stavebnú firmu alebo partiu pracovníkov ktorí by Vám postavili dom, vykonali rekonštrukciu bytu alebo napríklad zateplili nehnuteľnosť za čo najlacnejšiu sumu, tak  čítaním tohto textu strácate čas a hľadaním si najlacnejšej ponuky od „majstov“ spomedzi nespočet inzerátov či už v tlači alebo prostredníctvom internetu je pre Vás tým správnym riešením.

Ak však hľadáte serióznych odborníkov ktorí vedia čo robia, k práci pristupujú zodpovedne , dodržujú technologické postupy a používajú kvalitné materiály tak potom je tento text písaný práve pre Vás.

Výstavba alebo rekonštrukcia sú veľkou investíciou a neodborne vykonaná práca s použitými nekvalitnými materiálmi sa môžu prejaviť ako závadné aj po niekoľkých rokoch.

Na každú vykonanú prácu sa zo zákona vzťahuje dvoj ročná záruka. Myslíte si ale , že je to dostatočne dlhá doba na to aby sa neodborne vykonaná práca a použité nekvalitné materiály prejavili? Ak myslíte že ano tak ste na omyle. Ak sa nejaká závada prejaví či už v záručnej dobe alebo neskôr je otázne ako sa „majstri“ k veci postavia a je tiež otázne či ešte v stavebníctve vôbec „pracujú“. Zo skúseností však vieme, že aj keď sa realizátor prác posnaží závadu napraviť, zväčša odstráni nanajvýš tak dôsledok ale nie príčinu, nakoľko s odstránením príčiny by mal veľké náklady.

Plnohodnotné referencie alebo galéria prác?

Skutočne dokážete rozpoznať kvalitne prevedenú prácu prostredníctvom fotografií? Najlepšie je vidieť na vlastné oči alebo mať záruku viacerých nezávislých osôb. Niektoré rovnaké fotografie ako referencie dokonca používa viacero firiem. Pomôže aj vypýtanie si referenčnej listiny, už len jej vlastníctvo svedčí o serióznosti.
Ako relevantné referencie možno považovať ústne odporúčania od známych ľudí, rodiny, prípadne niekoho, kto bol spokojný s prácou od daných robotníkov.

Na otázky máte právo :

Nenechávajte svoju plnú dôveru niekomu, koho vidíte prvý a možno poslednýkrát. Máte právo na otázky, na kontrolu prác a na vysvetlenie všetkých nejasností. Sú to Vaše peniaze, Váš majetok a Váš komfort bývania. Žiadny zákon, dohoda ani zmluvné podmienky Vám nesmú brániť v týchto právach.

Ak poznáte aspoň základnú problematiku stavieb, spýtajte sa majstrov napríklad tieto otázky:

  •  nevznikne tam teraz rosný bod?
  •  nebude tam potrebná dilatácia?
  • čo je to adhézny mostík?
  • bude umožnená difúzia vodných pár?
  • aký je  rozdiel medzi mrazuvzdorným a flexibilným lepidlom?
  • použiť strešnú fóliu,  paropriepustnú fóliu?

Nie ste zbehlí v stavebnej oblasti? Nevadí, vieme Vám pomôcť aj s touto prekážkou vďaka stavebnému dozoru od http://realityservis.sk/, ktorý dohliadne na postup prác a kvalitu použitých materiálov. Nezávislý stavebný dozor vie z množstva skúseností odporučiť tých najlepších z najlepších, nakoľko denne kontroluje priebeh prác na rôznych stavbách.

Prinášame Vám istotu, že vaša stavba alebo rekonštrukcia bude zrealizovaná podľa technologických postupov a všetko prebehne so zárukou bezpečnosti, kvality a obojstrannej spokojnosti.

Nemôžme Vám slúbiť prerobenie bytového jadra za päť dní ako niektorí, pretože takáto práca ide na úkor kvality, taktiež ako proces  schnutia a vytvrdnutia omietky, lepidla a maľovky neurychlýte! Rovnako, ako Vám nemôžme sľúbiť najlacnejšiu cenovú ponuku, pretože u nás prácu vykonávajú odborníci ktorí používajú výhradne kvalitné,uznávané a osvedčené materiály!

Iba od nás dostanete:

  • kvalitne odvedenú prácu- nemusíte sa tak obávať že sa časom vyskytnú závady
  • seriózny prístup k zákazníkovi- zákazník a seriózny prístup sú pre nás prvoradé veci a  nie vidina zisku.
  • dodržanie zmluvných podmienok- „Zmluva o dielo“ je u nás samozrejmosťou takže máte v rukách dokument, ktorý je vždy právne použiteľný.

Neváhajte nás kontaktovať s akou koľvek otázkou či ešte len stavbu začínate a hľadáte odborníkov, alebo ste natrafili na majstrov s ktorích prácou nie Ste spokojní a potrebujete poradiť….. sme tu pre Vás!